…

Dveře a zárubně

Zabýváme se prodejem a montáží interiérových dveří a zárubní. Nabízíme dveře několika českých i zahraničních výrobců. Z českých výrobců dveří spolupracujeme se společností CAG, DOORNITE a PRIMA DVEŘE. Z těch zahraničních dodavatelů to pak jsou výrobci PORTA DOORS, ERKADO, INVADO, DRE, HORMANN. V případě zájmu si nejprodávanější typy dveří můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně. Rádi Vám poradíme a naceníme dveře a zárubně dle Vašeho výběru. V případě realizace zajistíme kompletní servis od zaměření až po montáž a následný servis.

 

POSTUP OD PRVNÍHO KONTAKTU AŽ PO REALIZACI: 

 

1.) první kontakt - domluvení schůzky s naším technikem, který přijede k Vám a zaměří stavební otvory či stávající dveře se zárubněmi a rozhodne, který výrobce             pro Vás bude ten nejideálnější. Každý výrobce je specifický a má jiné možnosti výroby. Může se stát, že stavební otvory připravené pro dveře nebudou ve standardních rozměrech a budete potřebovat dveře a zárubně přímo na míru - v tomto případě vše řešíme s výrobcem CAG. 

2.) druhý kontakt - domluvení schůzky u nás na prodejně, kde si vyberete interiérové dveře, zárubně a kování podle Vašich představ. Je podstatné tento krok nepodcenit a výběru dveří věnovat dostatek času. Dveře a zárubně jsou nedílnou součástí Vaší domácnosti a dokáže zvýraznit, hezky doplnit Váš interiér. 

3.) zaslání cenové kalkulace - po schůzce na prodejně Vám zašleme přesnou cenovou kalkulaci Vámi vybraných interiérových dveří a zárubní včetně ceny montáže,        přepravy, případně likvidace starých dveří či truhlářských úprav.

4.) po schválení cenové kalkulace Vám zašleme zálohovou fakturu a po její úhradě zasíláme Vaši zakázku do výroby

5.) výroba dveří trvá 4-8 týdnů ( podle dodacích podmínek jednotlivých výrobců )

6.) po dodání Vaší zakázky na sklad Vás zkontaktujeme a domluvíme přesný termín montáže dle Vašich i našich časových preferencí