…

Dveře CAG

CAG je česká firma, sídlící ve středočeském Kytíně. Vyrábí interiérové dveře CAG, obložkové zárubně a vestavěné skříně. Nabízí široké spektrum dezénů folií, laminátů, laků a dýh v různých barevných provedeních a cenových relacích, aby si interiérové dveře CAG dokázal vybrat opravdu každý. Jako přímý výrobce se zakázkovou výrobou dokáže dodat zboží na míru a v krátkých termínech.

Interiérové dveře tvoří hlavní část CAG výroby. Široký sortiment dveří na míru nám umožňuje najít vhodné řešení pro každý interiér – při výběru dveří se proto nemusíte rozhodovat mezi vzhledem a vlastnostmi.

Můžete si vybrat z celé řady modelů a zvolit si dekor, způsob provedení, speciální vlastnosti a samozřejmě i rozměry přesně podle Vašich představ. Začněte tím, co je pro Vás důležité.

 

Speciální vlastnosti dveří

K vybraným dveřím si můžete zvolit také to, jaké mají mít speciální vlastnosti – v některých případech jsou tyto vlastnosti dokonce stanovené podle předpisů.

I v případě, že to není vyžadováno, doporučujeme do dveří investovat. Dobře zabezpečené vchodové dveře nebo protikouřové či protipožární dveře mezi kotelnou a zbytkem domu pomohou ochránit váš majetek i rodinu. Mezi speciální vlastnosti dveří patří – protihlukové, klima, protipožární, kouřotěsné a bezpečnostní dveře.