…

Dveře ERKADO

ERKADO je výrobcem vchodových a interiérových dveří. Značka ERKADO se řadí jako leader ve výrobě dveří vysoké kvality za rozumnou cenu.

Závod vznikl v roce 1976 ve Chwałowicích. Jeho zakladatelem je Zbigniew Kozłowski – stolařský mistr, který své první řemeslnické dovednosti přebíral od svého otce, také stolaře. Díky tomu se značka ERKADO zakládá nejen na více jak 30-letých zkušenostech, ale také na stabilní rodinné tradici.

Nejvyšší jakost výrobků a uspokojení našich zákazníků, závod zaváděl inovativní technologická řešení, a díky účinnému vedení a investicím posilnil svou pozici na trhu. Závod postupně zužoval profi své činnosti hlavně na výrobu vchodových dřevěných dveří a interiérových deskových dveří. Další činnosti byly směřované na nákup moderního strojního parku, díky kterému byla zavedena desková technologie dveří, což se ve velké míře odrazilo ve zlepšení kvality výrobku.

Díky dalším investicím v roce 2005 vznikla druhá továrna se sídlem v Gościeradově, která má dvě výrobní linky vyrábějící zárubně a interiérové dveře. Její moderní vybavení a kvalifikovaný personál umožňují realizaci objednávek přesahujících 20.000 kusů zárubní a dveřních křídel měsíčně. V současné době ERKADO disponuje bohatou obchodní nabídkou vchodových dřevěných dveří a interiérových deskových dveří. Zavedli jsme novou kolekci rámových dveří STILE.

Nová kolekce rámových dveří STILE je dalším krokem směrem ke zdokonalování technologie a politiky jakosti. Jakost, která je pro nás prioritou vedoucí ke zvýšení nejcennějšího kapitálu naší firmy – množství spokojených zákazníků.