…

Podlahy RIVA

Riva, spol. s r. o., byla založena v roce 1991. Za tu dobu se z malé regionální firmy stalo jedno z největších prodejních podlahářských center v České republice. Společnost RIVA je výhradním distributorem značky FATRA.

FATRA

Vinylová podlaha, která s vámi bude držet krok

Výběr podlahy je jedním z klíčových bodů každého interiéru. Vinylové podlahy si získávají stále více příznivců. A to především pro svoje moderní zpracování, velmi atraktivní vzhled a nenáročnou údržbu. Za zmínku stojí také vysoká chemická resistentnost povrchu, velmi nízká úroveň hluku, vhodnost pro podlahové vytápění nebo odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí.

Vinylové dílce lze užít jak v privátním, tak i komerčním sektoru. A na rozdíl od dřevěných podlah se vinyl pyšní vysokým komfortem při chůzi, což způsobuje kvalitní dezén povrchu podlahové krytiny. Na výběr máte ze široké palety dekorů. V naší nabídce vám tento luxusní zážitek nabízí lepené vinylové dílce Thermofix či Imperio.

THERMOFIX

Nejnovější kolekce luxusních vinylových dílců Thermofix se skládá z Thermofix WoodStone/Textile a zcela nové kolekce Art.  

Thermofix patří mezi speciální heterogenní vinylové podlahoviny. Díky své konstrukci se řadí mezi nejkvalitnější podlahy na světě.
V nabídce je 62 dekorů v následujících kolekcích:
 Dřevo / Wood  – rozměr lamel 1 200 x 180 mm.
• 
 
Kámen / Koberec  – výběr ze dvou rozměrů 900 x 300 mm, 450 x 450 mm.
• 
 Thermofix - ART
 – vyniká svým rozměrem 1 829 x 180 mm a zkosenými hranami.

Vyrábí se od roku 2003. Fatra poskytuje na materiál 10 letou garanci. Vinylová podlaha je opatřena mezinárodně uznávanými certifikáty příslušných certifikačních autorit. Podlahové dílce jsou vyráběny v podmínkách systému managementu kvality a environmentálního managementu, které jsou ve shodě s ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

 

VÝHODY PRODUKTU

  • Odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
  • Vysoká odolnost k opotřebení
  • Vynikající rozměrová stálost
  • Vysoká chemická odolnost povrchu
  • Vhodnost pro podlahové vytápění
  • Velmi nízká úroveň hluku
  • Odolnost proti vlivu kolečkové židle
  • Vzájemná kombinovatelnost dezénů
  • Dobrý teplotní vjem a snadná údržba

IMPERIO

Imperio je heterogenní podlaha. Tento typ podlahoviny se skvěle hodí do vlhkého prostředí, odolává škrábancům, má dobrou rozměrovou stálost i tepelnou roztažitelnost, je zdravotně nezávadná a nezadržuje prach.

Podlaha na jeden CLICK

Konstrukce podlah z vinylu patří mezi nejkvalitnější podlahoviny na trhu. Tyto plovoucí podlahy mají povrch odolný vůči bakteriím, vynikající zvukovou izolaci, snadno a rychle se pokládají, i na podlahové topení, a pyšní se dokonalým designem.

Značky FatraClickRS-clickWELL-click umožňují pokládku tzv. na jeden CLICK.

WELL-CLICK

Vinylová zámková podlaha WELL-click nabízí voděodolné řešení do místností se zvýšenou vlhkostí. Nabízí vynikající zvukovou izolaci a v případě pokládky na podlahové topení také prostupnost tepla. WELL-CLICK se pokládá jednoduše a rychle.

Propracovaný design imitující přírodní vzhled, dělají z podlahy WELL-click jednu z nejoblíbenějších podlahových krytin.

RS-CLICK

Nejoblíbenější dekory z dílců Thermofix byly upraveny do podoby plovoucích podlah a vznikla tak podlaha pod názvem RS-click.

Tyto vzory dokonale imitují dřeviny a dodávají tak jakémukoli interiéru zcela originální atmosféru.

Vinylová podlaha RS-Click se snadno a rychle pokládá, a to zcela bez lepení. Vyniká vysokou hodnotou zvukové izolace a je možné ji pokládat na podlahové topení.