…

Dveře PRIMA

Česká značka interiérových dveří a zárubní PRIMA DVEŘE si rok od roku získává stále více spokojených zákazníků. Důvod je prostý: široký výběr modelů, neokoukané a atraktivní dekory, výborná kvalita a přitom dostupná cena. Dokonalé zpracování Prima dveří je dáno nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě použity. Výběr je skoro neomezený, v nabídce naleznete desetitisíce kombinací provedení, dekorů, prosklení a navíc s možností individuálních přizpůsobení.

Tradiční český dodavatel a výrobce interiérových a vchodových dveří VLTAVÍN DOOR, s. r. o. stále rozšiřuje své portfolio nabídky interiérových a vchodových dveří, stále kontroluje a udržuje prvotřídní kvalitu svých produktů a stále také drží skvělé ceny. Je to dáno širšími a strategickými možnostmi členství ve skupině Euro Door Group. To umožňuje realizaci výroby naší produkce dveří na těch nejmodernějších evropských výrobních technologiích s maximální efektivitou výrobních nákladů. Dalším významným momentem je trvalé marketingové a obchodní posilování a rozvoj obchodní značky Prima dveře, která je na českém trhu od roku 2013.

Česká značka dveří a zárubní PRIMA DVEŘE si rok od roku získává stále více spokojených zákazníků. Důvod je prostý: široký výběr modelů, neokoukané a atraktivní dekory, výborná kvalita, kvalitní poradenství a přitom trvale vynikající cena. Dokonalé zpracování našich Prima dveří je dáno, jak bylo uvedeno, nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě použity. Výběr je skoro neomezený, v nabídce máme desetitisíce kombinací provedení, dekorů, prosklení a navíc s možností individuálních přizpůsobení.

A protože chceme být stále lepší, přicházíme letos s další, již druhou produktovou řadou interiérových dveří. Nabízíme v ní jiná modelová provedení v dalších desítkách nových lamino dekorů. Kromě toho také významně rozšiřujeme nabídku prémiových interiérových dveří z přírodního masivu, zůstává také nabídka bezkonkurenčně kvalitních vchodových dveří.

Aby vše bylo pro zákazníka jednodušší a přehlednější, rozdělili jsme pro tento rok naši nabídku do čtyř samostatných katalogů: interiérové dveře ULTIMA (inovovaná stávající nabídka interiérových dveří), interiérové dveře GRADA (zcela nová řada interiérových dveří), interiérové dveře MASIV NATUR (výrazně rozšířená nabídka špičkových dveří z přírodního masivu) a vchodové dveře MASIV NATUR (inovovaná nabídka masívních vchodových dřevěných dveří ultimátní kvality). Jednotlivé katalogy tradičně přehledně a systematicky prezentují jednotlivé nabídky s garantovanými a transparentními ročními prodejními cenami.

A že si za kvalitou Prima dveří stojíme, o tom svědčí i naprosto ojedinělý program „Doživotní záruka“, který na českém trhu nabízíme jako jediní. Dává vám jistotu záruky po celý život!

PRIMA DVEŘE svojí širokou produktovou nabídkou pro letošní rok dokazují, že jsme plně připraveni na potřeby dnešních zákazníků. Víme, že hledají kvalitní, moderní, hezké a přitom levné dveře. Samozřejmostí je pak zákaznický servis jako je poradenství, zaměřování, nacenění či odborná montáž.

Vyzkoušejte PRIMA DVEŘE, je to PRIMA volba za PRIMA ceny a vytvoří Vám PRIMA domov.